Academy For Witches
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Станете наши приятели
Бар "Night" - Page 2 EmptyПон Сеп 12, 2011 1:35 pm by selzz_22

» Кафене "Morning"
Бар "Night" - Page 2 EmptyПет Авг 05, 2011 3:12 pm by Антония Валдес

» Бланка за създаване на човек
Бар "Night" - Page 2 EmptyЧет Юли 28, 2011 5:05 pm by Лусинда Уилямс.

» Търся си някой за РП
Бар "Night" - Page 2 EmptyЧет Юли 28, 2011 4:04 pm by Тереза Касиди

» Гора
Бар "Night" - Page 2 EmptyПон Юли 18, 2011 2:01 pm by Антония Валдес

» Хотел "Five Stars"
Бар "Night" - Page 2 EmptyСъб Юли 16, 2011 5:00 pm by Дейлън Харис

» Напиши си името с...
Бар "Night" - Page 2 EmptyСъб Юли 16, 2011 4:33 pm by Лусинда Уилямс.

» Познай кой е следващият...
Бар "Night" - Page 2 EmptyСъб Юли 16, 2011 4:29 pm by Лусинда Уилямс.

» Приказка от 3 думи
Бар "Night" - Page 2 EmptyПет Юли 15, 2011 12:01 pm by Ериса Найт

» Момичета срещу момчета.
Бар "Night" - Page 2 EmptyПет Юли 15, 2011 12:00 pm by Ериса Найт


Бар "Night"

4 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Бар "Night" - Page 2 Empty Re: Бар "Night"

Писане  Лусинда Уилямс Пон Юли 11, 2011 2:18 pm

- Просто ти е било скучно?! Не си бил в настроение?! - изпих на екс водката и си поръчах още една. Е, какво да се очаква от вампир... по-добре да съм в неговата компания от колкото в скучната, тази на лечителката. - ...Хубаво... явно за вас е нормално... - отпих от водката и се надявах да не помня нищо след още няколко чашки... Ужас! - ...с какво се занимавате? Имам предвид... като изключим убийствата, какво друго правите? Как се забавлявате? - бях любопитно момиче, тази ми черта винаги е дразнела родителите ми, но не можех да го променя, просто съм си такава...
Лусинда Уилямс
Лусинда Уилямс
Admin


Върнете се в началото Go down

Бар "Night" - Page 2 Empty Re: Бар "Night"

Писане  Дейлън Харис Пон Юли 11, 2011 2:37 pm

Бре!Мноо лесно се хвана.Колкото по-лесно толкова по-добре!
-Ами...начи...ние попринцип не убиваме постояно.Рядко става това.Попринцип сме като хората...имаме нормална работа.Ходим по барове,дискотеки.Играем криеница,гоненица..пеем,танцуваме...играем покер..-при изричането на покер и смигнах.Очаквах Ериса да дойде и да почне да ме налага с някой стол с думите "Тя е дете..не може да играе гол покер".Засмях се.
-Боже!Представих си,че ти предлагам да играем гол покер,а Ериса почна да ме налага със стол...-смених ми стана още по-видок.Отпих от уискито си.
Дейлън Харис
Дейлън Харис
Admin


Върнете се в началото Go down

Бар "Night" - Page 2 Empty Re: Бар "Night"

Писане  Лусинда Уилямс Пон Юли 11, 2011 2:56 pm

Засмях се. Ериса направо щеше да го убие. Отпих от водката и отвърнах.
- Това покана ли е? - усмихнах се. Щеше да е забавно и преди съм играла гол покер... Разбира се учителите ни хванаха и развалиха целия купон... Сега надали ще е по-различно, особено когато не ни изпускат от поглед... Ериса (смятам вече да я наричам така) си пиеше пирата и зорко ни наблюдаваше... - Е? - подканих го да ми отговори...
Лусинда Уилямс
Лусинда Уилямс
Admin


Върнете се в началото Go down

Бар "Night" - Page 2 Empty Re: Бар "Night"

Писане  Дейлън Харис Пон Юли 11, 2011 3:01 pm

Засмях се.
-Ами явно..така изглежда...,но не искам Ериса да ме налага със стол,а и аз още не съм си купил къща тук..оглеждах наоколо...,но трябва да купя презервативи,че жената от агенцията да намали цената....-засмях се на това тъпо нещо което казах.Сега сигорно в очите и съм като някой който спи с някоя и после я зарязва....на практика вярно.
-Абе както и да е...-отпих от уискито си.
Дейлън Харис
Дейлън Харис
Admin


Върнете се в началото Go down

Бар "Night" - Page 2 Empty Re: Бар "Night"

Писане  Лусинда Уилямс Пон Юли 11, 2011 3:31 pm

- Ериса няма да те налага, а направо ще те убие, и теб и мен. Теб, защото си ме накарал, а мен защото съм се съгласила... О, да те предупредя, агентката е бяла вещица, дарбата й е да прикрива самоличността си... - отпих от водката и изгасих цигарата. Днес бях изпушила няколко, а уж ги отказвах... - Май ще минеш без отстъпка... Няма значение... - отпих от водката и продължих. - Е... цяла вечер ли смяташ да останеш тук или...?
Лусинда Уилямс
Лусинда Уилямс
Admin


Върнете се в началото Go down

Бар "Night" - Page 2 Empty Re: Бар "Night"

Писане  Дейлън Харис Пон Юли 11, 2011 3:44 pm

Засмях се.
-Нямаш си и на идея колко съм добър...-надявах се сега да не каже "Товак покана ли беше?" защото щях да се мъча да и обеснявам,че е малка.
-Е малката...навита ли си за голия покер?-добре де..и за секс не е малка..секси е ама ще ме съдят за педофилие накрая...е ако вещиците не ме убият преди това.
-Ама да ти кажа често брокерката не е чак толкова секси колкото...-замълчах.Не мислех да си довършвам изречението.Просто огледах Лулу и подсивирках.Е реших да довърша.-колкото теб Лулу.
Дейлън Харис
Дейлън Харис
Admin


Върнете се в началото Go down

Бар "Night" - Page 2 Empty Re: Бар "Night"

Писане  Лусинда Уилямс Пон Юли 11, 2011 4:16 pm

Усмихнах се.
- Навита съм,пък и нямам нищо против, щом искаш да видиш какво има под дрехите ми. - изкисках се и отпих от водката. - Само казвай, къде... - отново се изкисках. Явно съм се напила, това не е обичайно за мен, колкото и водки да ударя... Е, няма значение, важното е, че ще се забавлявам! Усмихнах се и на един дъх изпих останалата водка от чашата...
Лусинда Уилямс
Лусинда Уилямс
Admin


Върнете се в началото Go down

Бар "Night" - Page 2 Empty Re: Бар "Night"

Писане  Дейлън Харис Пон Юли 11, 2011 4:26 pm

Засмях се.Май Лулу беше пийнала повечко.
-Лулу...ти си пияна.Ако се съглася на подобно нещо ще означава,че се възползвам...,а аз почти никога не се възползвам от пияни жени...-обесних на момичето което се смееше.Защо се смееше...случайно не бях дядо Коледа...е поне не бях последния път като се огледах в огледалото.
-Добре...отседнал съм в един хотел на близо..хайде Лулу..да тръгваме...-изпих остатъак в бутилката на екс и викнах бармана за да даде още.Той даде още две водки.Платих му и зачаках Лулу.
Дейлън Харис
Дейлън Харис
Admin


Върнете се в началото Go down

Бар "Night" - Page 2 Empty Re: Бар "Night"

Писане  Ериса Найт Пон Юли 11, 2011 4:49 pm

Тъй като изпих бирата си докато ги гледах трябваше да отида до бара за да си взема нова, а това означаваше да се приближа до Дейлън. Ужас! СТанах и тодих до бара. Без да поглеждам към Синди и Дейлън.
- Една водка... и дай напрво шишето.
Казах на бармана. Обърнах се към Синди и Дейлън, но най-вече гледах Синди, защото ако пагледнех Дейлън можеше да го изпържа.
- Виж незнам какво ще правите, но не ме и интересува. Просто внимавай. И да не кажеш после че не съм те предупредила.
Бармана тъкмо дойде с водката взех и му дадох някаква банкнота. След това се обърнах към Дейлън като се сдържах да ни го изгоря.
- А ти внимавай не знаеш на какво съм способна.
Казах и си тръгнах то бара, като се запътих към в къщи.
Ериса Найт
Ериса Найт


Върнете се в началото Go down

Бар "Night" - Page 2 Empty Re: Бар "Night"

Писане  Лусинда Уилямс. Вто Юли 12, 2011 2:46 pm

Ериса мина покрай нас и си взе водка. Обърна се да ме предупреди да внимавам, а Дейлън го заплаши. Не й обърнах особено внимание, какво може да се очаква от пияно момиче? Да се прибере? Не, когато бях пияна ставах още по-дива и правех всичко напук на останалите.. След като Ериса излезе от бара си погледнах часовника… я още е рано, само дванадесет и тридесет. Станах от бара и промълвих:
- Тръгваме ли? – повдигнах едната си вежда и се ухилих, като пияна идиотка. Супер, трябва да си запиша да откажа и алкохола, само се излагам.. Е, важното е, че ще се позабавлявам..
Лусинда Уилямс.
Лусинда Уилямс.


Върнете се в началото Go down

Бар "Night" - Page 2 Empty Re: Бар "Night"

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите