Academy For Witches
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Станете наши приятели
Хотел "Five Stars" EmptyПон Сеп 12, 2011 1:35 pm by selzz_22

» Кафене "Morning"
Хотел "Five Stars" EmptyПет Авг 05, 2011 3:12 pm by Антония Валдес

» Бланка за създаване на човек
Хотел "Five Stars" EmptyЧет Юли 28, 2011 5:05 pm by Лусинда Уилямс.

» Търся си някой за РП
Хотел "Five Stars" EmptyЧет Юли 28, 2011 4:04 pm by Тереза Касиди

» Гора
Хотел "Five Stars" EmptyПон Юли 18, 2011 2:01 pm by Антония Валдес

» Хотел "Five Stars"
Хотел "Five Stars" EmptyСъб Юли 16, 2011 5:00 pm by Дейлън Харис

» Напиши си името с...
Хотел "Five Stars" EmptyСъб Юли 16, 2011 4:33 pm by Лусинда Уилямс.

» Познай кой е следващият...
Хотел "Five Stars" EmptyСъб Юли 16, 2011 4:29 pm by Лусинда Уилямс.

» Приказка от 3 думи
Хотел "Five Stars" EmptyПет Юли 15, 2011 12:01 pm by Ериса Найт

» Момичета срещу момчета.
Хотел "Five Stars" EmptyПет Юли 15, 2011 12:00 pm by Ериса Найт


Хотел "Five Stars"

3 posters

Go down

Хотел "Five Stars" Empty Хотел "Five Stars"

Писане  Лусинда Уилямс Сря Юли 06, 2011 9:23 pm

Хотел "Five Stars" Images?q=tbn:ANd9GcSIkHHbkEA4UmE1J1ZLpsRDyGuWsODTXr2UqQEqWvy0NL0ZyIc4
Лусинда Уилямс
Лусинда Уилямс
Admin


Върнете се в началото Go down

Хотел "Five Stars" Empty Re: Хотел "Five Stars"

Писане  Дейлън Харис Сря Юли 13, 2011 3:44 pm

След като си тръгнах от бара с Лулу и двете водки се запътих към хотела си.Пет звезден хотел...с име "FIVE STARS".Караше ме да се смея.
-Ключът за стаята на Дейлън Харис моля.-казах и жената веднага ми го даде.Отидохме до асансьора който дойде бързо.Качихме се до етажа с моята стая.Отключих я и влезнахме вътре.Водката ни беше свършила,но аз имах още някъде тук.Бях видях,че има....,а не мисля,че е за гледане.Отидох до кухнята и видях на плота водката.Взех две бутилки и тесте карти като се върнах при Лулу.
-Хайде Лулу.Да почвам да залагаме.
Дейлън Харис
Дейлън Харис
Admin


Върнете се в началото Go down

Хотел "Five Stars" Empty Re: Хотел "Five Stars"

Писане  Лусинда Уилямс. Сря Юли 13, 2011 4:13 pm

Влязохме в хотел "FIVE STARS". Смешно име... Взехме ключовете на рецепцията и се качихме в стаята му. Остави ме в хола, след малко донесе карти и водка. Взех шишето и отпих от него. Бях достатъчно пияна, така че нищо не ми пречеше да пия още...
-Хайде Лулу.Да почвам да залагаме.
- Ммм, добре. Кой е с черните и кой с червените? - усмихнах се и отново отпих от водката...
Лусинда Уилямс.
Лусинда Уилямс.


Върнете се в началото Go down

Хотел "Five Stars" Empty Re: Хотел "Five Stars"

Писане  Дейлън Харис Сря Юли 13, 2011 4:15 pm

Ухилих се.
-Аз черно,а ти червено.-сложих тествено с "лицето" на картата надоло.Изтеглих първата карта.Червено.Огледнах Лулу.
-Блузата.-изрекох.Първо трябваше да почнем отгоре.Пък и сега не ми се мислише за друго...на това щяхме да играем.Отпих от бутилката.
-И ако може с по-такива движения.-смигнах и.
Дейлън Харис
Дейлън Харис
Admin


Върнете се в началото Go down

Хотел "Five Stars" Empty Re: Хотел "Five Stars"

Писане  Лусинда Уилямс. Сря Юли 13, 2011 5:08 pm

Дейлън обърна картите с лицето надолу и изтегли една. Падна се червена, значи аз се събличам. Така да се каже, направих се на стриптизьорка. Е, поне като такава си махнах горнището… Изкисках се и пак теглихме карта, този път се падна черна и беше негов ред да се съблича…
- Тениската. – усмихнах се подло. Уху, от кога станах похотлива пияница... Кофти! Не мога да отреча, че и преди не съм се напивала, но чак в компанията на вампир… е, това е ново за мен… Чудно ми е как Ериса не ме завлече към академията… Явно е по-безгрижна, от колкото съм и предполагала… Логично е, щом по нощите се домъква в баровете и пие бира… Хах…
Лусинда Уилямс.
Лусинда Уилямс.


Върнете се в началото Go down

Хотел "Five Stars" Empty Re: Хотел "Five Stars"

Писане  Дейлън Харис Сря Юли 13, 2011 5:32 pm

Направих се на стиптизьор и свалих тениската си.Седнах си на мястотото.Картите бяха размешани добре.Черно,червено се падае почти винаги.Рядко беше черно след черно или червено след червено.Дрехите ни намаляваха със всяка изтеглена карта.Е не,че имахме много дрехи де.
-Ммм сутиена.Сваляй!-казах с перверзна нотка в гласът си и изпих поредното шише водка.Лулу имаше хубаво тяло.Трябваше да и се призная.Може да стане модел.Надявах се,че това тяло си е нейно,а не с магия...е не,че ми пукаше.Аз просто се насалждавах.
-Може след като дрехите се махнат да почнем с други залози...-надявах се да е разбрала намека ми.
Дейлън Харис
Дейлън Харис
Admin


Върнете се в началото Go down

Хотел "Five Stars" Empty Re: Хотел "Five Stars"

Писане  Лусинда Уилямс. Съб Юли 16, 2011 4:39 pm

-Ммм сутиена. Сваляй! - Без да се замислям го разкопчах.
-Може след като дрехите се махнат да почнем с други залози... - каза той. Да бе да, пияна съм ама пак си имам граници. Пък и той е вампир... още по-голямо не. Няма дори да го докосна!
- М-мм, не. - изкисках се. - Това ти стига. Пък и, знаеш ти си вампир, а аз вещица. Не се понасяме, камо ли да се докоснем... или нещо повече... - изражението ми стана сериозно. Вече бяхме чисто голи така че няма какво друго да правим, е, поне нещо което няма да ме направи кучка или нещо подобно. Станах и започнах да се обличам след малко бях готова..
Лусинда Уилямс.
Лусинда Уилямс.


Върнете се в началото Go down

Хотел "Five Stars" Empty Re: Хотел "Five Stars"

Писане  Дейлън Харис Съб Юли 16, 2011 5:00 pm

Облякох се доста бързо след думите и.
-Добре...Аз не ви мразя...много.Смисал теб не те мразя.Не,че много те познавам,но ако те мразех щеше ли да си жива до сега?-бръщолевех глупости.Отидох до кухнята и след малко се върнах с уиски.Отпих глътка и го протегнах към Лулу сякаш казвах "Искаш ли?" .Е все пак някой неща нямаха нужда от думи.
-Лулу...чесно...имах си причина да убия гаджето на Ериса...не убивам хора защото ми е скучно.-признах си.Учудих се дори на собствените си думи и ми идеше да се сритам отзад.
Дейлън Харис
Дейлън Харис
Admin


Върнете се в началото Go down

Хотел "Five Stars" Empty Re: Хотел "Five Stars"

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите